Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych – czym się charakteryzuje oraz jakie posiada zalety?

Wiele osób posiadających własne firmy staje przed wyborem kupna samochodu. Najczęściej wtedy pojawia się dylemat, czy wziąć na nie kredyt, wziąć je w leasing czy może wynająć? Ostatnia opcja jest coraz częściej wybieraną, ze względu na duże korzyści. Czym charakteryzuje się wynajem długoterminowy oraz jakie posiada zalety? Sprawdźmy.

Okres wynajmu

Wynajem długoterminowy charakteryzuje się długim okresem na jaki otrzymujemy samochód. Standardowo to okres od 12 miesięcy do 5 lat. Warto jednak zaznaczyć, że przy wynajmach długoterminowych, często można indywidualnie ustalać jego długość. Taka forma wynajmu jest również bardzo korzystna finansowo. Otrzymujemy samochód dostawczy na długi czas, a koszt jego wynajmu jest zazwyczaj mniejszy od kosztów leasingu lub raty kredytu.

Zalety wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy niesie za sobą bardzo wiele zalet. Główną z nich jest to, że mamy zapewnioną bezpłatną oraz stałą opiekę serwisową. Przez okres wynajmu nie będziemy musieli się martwić o przeglądy techniczne samochodu, wymiany płynów eksploatacyjnych lub opon. Jeżeli pojazd ulegnie awarii, otrzymamy samochód zastępczy. Warto również wiedzieć, że wynajem długoterminowy nie obniża naszej zdolności kredytowej.

Dla kogo skierowany jest wynajem długoterminowy samochodów dostawczych?

Przede wszystkim wynajem długoterminowy skierowany jest do właścicieli firm, którzy szukają lepszego rozwiązania, niż leasing lub kredyt. Warto skorzystać z usług wypożyczalni jeżeli jeden z samochodów floty uległ awarii i w szybkim tempie potrzebujemy znaleźć zastępczy. W przypadku gdy zatrudniamy pracowników sezonowych, to również warto zastanowić się nad wynajmem długoterminowym. Wynajem długoterminowy również przyda się w momencie wykonywania kontraktu czasowego, gdzie potrzebujemy zwiększyć mobilność naszej firmy.

Oferta firmy Wynajem-ducato

Jeżeli interesuje was wynajem długoterminowy samochodu dostawczego, to warto skorzystać z oferty wypożyczalni Ducato. Oferują oni usługi wynajmu samochodów w bardzo korzystnych cenach. Posiadają dobrze wyposażone pojazdy, które regularnie przechodzą przeglądy oraz wszelkie potrzebne naprawy. Warto również dodać, że oferują oni wynajem pojazdu razem z kierowcą i usługą transportową na terenie Unii Europejskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − dwanaście =