Bezpieczeństwo i świeżość: Jak wybrać i stosować preparat do dezynfekcji klimatyzacji?

Kiedy po włączeniu klimatyzacji w pomieszczeniu lub wnętrzu samochodu daje się wyczuć nieprzyjemny zapach, to jest to sygnał, że niezwłocznie należy wyczyścić i odgrzybić cały układ po to, aby pozbyć się wszelkich drobnoustrojów, które na dobre rozwinęły się w wilgotnym środowisku i dają o sobie znać w postaci brzydkiej woni. Jest to niezwykle istotne, bo zagrzybiona klimatyzacja może być niebezpieczna dla zdrowia i prowadzić do infekcji dróg oddechowych, alergii oraz gorszego samopoczucia.

Jaką chemię do klimatyzacji zatem wybrać, aby dokonać skutecznej dezynfekcji?

 

Wysokiej klasy preparaty do dezynfekcji klimatyzacji

Regularne czyszczenie klimatyzacji to obowiązek, który ma na celu troskę o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Ponadto pozbycie się z układu bakterii, grzybów i kurzu sprzyja wydajniejszej pracy urządzenia bez jakichkolwiek awarii. Chcąc przeprowadzić dezynfekcję swojej domowej lub samochodowej klimatyzacji, polecamy sięgnąć po wysokiej klasy preparaty marki Airok, które produkowane są z biodegradowalnych składników, nietoksyczne, a przy tym bardzo skuteczne. Doskonale radzą sobie nawet z ciężkimi zabrudzeniami. 

Zatem jaki preparat do dezynfekcji klimatyzacji jest godny uwagi? Tak naprawdę możliwości są trzy, a mianowicie można wybrać gotowy płyn do czyszczenia parowników i filtrów, piankę w aerozolu oraz koncentrat do rozrobienia z wodą. Wszystkie są tak samo skuteczne, tyle tylko że dwa pierwsze to gotowe produkty, którymi należy spryskać powierzchnię i odczekać określoną liczbę minut, natomiast ostatni produkt, czyli koncentrat, trzeba w odpowiednich proporcjach rozrobić. 

 

Zapachowe środki do dezynfekcji

W ofercie marki Airok dostępna jest chemia do klimatyzacji zarówno w wersji bezzapachowej, jak i zapachowej. Ten drugi wariant gwarantuje świeżość i piękny zapach. Do wyboru są pianki, płyny i koncentraty o zapachu mięty, zielonej herbaty oraz lawendy. Każdy preparat do dezynfekcji klimatyzacji spełnia polską i europejską normę jakości, jest wydajny i skutecznie pozwala pozbyć się pleśni i innych patogenów. Poza tym, że preparaty, o których mowa, dezynfekują, to jeszcze odtłuszczają, odświeżają i pozwalają utrzymać klimatyzator w perfekcyjnym stanie technicznym.

 

Preparaty do dezynfekcji klimatyzacji renomowanej marki Airok to przede wszystkim wysoka jakość, niebywała skuteczność, świeżość, bezpieczeństwo i łatwość aplikacji. A przy tych atrakcyjne ceny! Zdezynfekuj swój klimatyzator przy użyciu produktów Airok i bez obaw korzystaj z dobrodziejstw domowej i samochodowej klimatyzacji!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + dziewięć =