Proterm – kompleksowa hurtownia hydrauliczno-instalacyjna!

ogrzewanie podgłogowe

Firma Proterm swoją działalność rozpoczęła ponad 15 lat temu. Obszarem usług jest technika grzewcza i sanitarna. Kierunkiem działań do tej pory była obsługa przedsiębiorstw komunalnych, ciepłowniczych oraz zakładów instalacyjnych. Rozszerzeniem działalności stało się otwarcie w roku 2020 sklepu internetowego, którego głównym celem było rozbudowanie bazy klientów.

W ofercie tej hurtowni hydraulicznej z Bydgoszczy znajdują się produkty nowe, wolne od wad, które sprawdzą się podczas budowy czy serwisu instalacji kanalizacyjnej, wodociągowej, klimatyzacyjnej czy fotowoltaicznej. Ponadto w sklepie instalacyjnym Proterm znajdują się produkty z szeroko pojętej branży sanitarnej, pochodzące od dobrych i sprawdzonych producentów.

hurtownia hydrauliczna Bydgoszcz

Tanie artykuły instalacyjne – sklep Proterm!

Zakupy w sklepach internetowych to znak obecnych czasów. Na tak duży rozwój branży e-commerce wpływ ma nie tylko wygoda związana z samymi zakupami, ale przede wszystkim możliwość szybkiego porównania cen na poszczególne artykuły. W czasie pandemii koronawirusa zakupy internetowe stały się swego rodzajem standardem i opcją na zrobienie zakupów przede wszystkim bezpiecznie, ale i szybko z dostawą pod wskazany adres.

Artykuły instalacyjne sprzedawane w sieci, cieszą się ogromną popularnością. Instalatorzy, hydraulicy i wykonawcy doceniają dostęp do szerokiego asortymentu, a także niższe ceny za oryginalne produkty hydrauliczne czy instalacyjne, niż w sklepach stacjonarnych. W hurtowni hydraulicznej Proterm z Bydgoszczy wszystkie oferowane artykuły, zostały podzielone ze względu na specyfikę, przeznaczenie na poszczególne kategorie. Do najpopularniejszych zaliczyć można kategorie: armatura wodna i gazowa, ciepłownictwo, kształtki spawalnicze, części zamienne Geberit, grzejniki Kermi, ceramika sanitarna i inne.

Szeroki wybór poszczególnych elementów instalacyjnych to jeden z głównych atutów tego sklepu instalacyjnego z Bydgoszczy. Wyróżnikiem tego miejsca jest jednak duża dostępność nie tylko produktów popularnych, rotujących, ale także tych niszowych, na które w innych miejscach trzeba czekać, nawet kilka tygodni. Na magazynie podręcznym znajdują się także artykuły, które są już wycofane przez producenta z regularnej sprzedaży. Oferta hurtowni hydraulicznej Proterm jest ciągle poszerzana o nowości rynkowe, a także o produkty instalacyjne, które polecane są przez fachowców. Klienci mogą także sami wysłać zapytanie dotyczące potrzebnych artykułów.

Fachowe doradztwo tylko w sklepie instalacyjnym Proterm!

Solidnym fundamentem sklepu instalacyjnego Proterm jest wykwalifikowana i kompetentna kadra. Osoby zatrudnione w sklepie Proterm moją pochwalić się szeroką wiedzą z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej, oraz niejednokrotnie wieloletnim doświadczeniem w tej niełatwej branży. Fachowe doradztwo przy optymalnym doborze produktów oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia, jest w obecnych czasach nieocenione!

Komentarz do “Proterm – kompleksowa hurtownia hydrauliczno-instalacyjna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − 3 =