Firma Zabi rozwija się dla swoich klientów

Koła i kółka transportowe to czasem przedmioty niewielkich rozmiarów, ale niezależnie od tego, jaką średnicę ma konkretna część, zawsze dźwiga na sobie ciężar odpowiedzialności za bardzo ważne zadania. To dzięki kółkom, na których toczą się wózki przewożące ciężkie ładunki, pracownicy hal magazynowych i produkcyjnych mogą wykonywać codzienne obowiązki bardzo sprawnie, bez nadwyrężania własnych sił.

Czym zaskoczy cię Zabi?

Historia firmy Zabi zaczęła się w roku 1990 – liczy sobie już ponad trzy dekady i wciąż sukcesywnie się rozwija. Wszystko zaczęło się od skromnej działalności rzemieślniczej – od „Ślusarstwa Produkcyjnego ZABI”. Po 11 latach nieduże przedsiębiorstwo zmieniło się w spółkę, a zakres działalności firmy skoncentrował się na kołach i częściach dla takich maszyn i konstrukcji, które wykonują swoją pracę dzięki okrągłym, obracającym się elementom.

Różnego rodzaju koła transportowe, niezbędne im części i akcesoria, a także wózki i inne elementy do bram przesuwnych – to zasadnicze kategorie, w których mieszczą się produkty tworzone każdego dnia w firmie Zabi. Powstają dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, ponieważ producent cały czas inwestuje we własny park maszynowy – wiedząc, że wysoka jakość wykonania części i profesjonalizm działania to dwa bardzo ważne składniki przepisu na sukces. Kolejny – to wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Wraz z zakupem kolejnych maszyn, poszerza się również spektrum możliwości producenta. Dla przykładu: zdobycie nowych obrabiarek umożliwiło realizację takich nietypowych zamówień, jak na przykład elementy z gwintowanym trzpieniem i mimośrodem. Asortyment projektów specjalnych regularnie się rozrasta – od pewnego czasu można w nim znaleźć również takie artykuły, jak trzpień o przekroju w kształcie sześciokąta czy wibroizolatory – czyli części zdolne tłumić drgania i hałas pracujących maszyn.

Nieustannie się rozwijając, marka Zabi uwzględnia preferencje i potrzeby szerokiej rzeszy konsumentów, zainteresowanych kołami transportowymi. Tych, którzy zdecydowali się na zakup kół z poliuretanu, z pewnością ucieszy wiadomość, że gdy tylko zajdzie taka potrzeba, właśnie u tego producenta będą mogli poprosić także o regenerację zużytych kół – i odebrać elementy, które będą jak nowe, a jednocześnie pozostaną tym, co już okazało im swoją przydatność. Zabi coraz śmielej poczyna sobie z poliuretanem – oferując również wykonane z niego narzędzia – cechujące się wysoką trwałością i dużą żywotnością. Na specjalne zamówienia tworzone są także poliuretanowe rolki „no crush” albo koła z nietypowymi bieżnikami.

Dowiedz się więcej na stronie: https://www.zabi.pl/

Napisane w kategorii Firma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + szesnaście =