Sprawdzony pomysł na prezent? Kosz prezentowy!

Dlaczego kosz prezentowy to najlepszy pomysł na prezent?

Niezależnie od tego, czy chce się wyrazić miłość, uznanie, czy po prostu podziękować drugiej osobie za jej pomoc, same słowa mogą okazać się niewystarczające. Znalezienie odpowiedniego prezentu jest natomiast trudne i czasochłonne, szczególnie jeżeli nie zna się dobrze tej osoby.

  1. Czym wyróżniają się Kosze ze Smakiem?
  2. Jak wybrać odpowiedni kosz prezentowy?
  3. Polecane zestawy koszy na prezent
  4. Zalety oferty Koszy ze Smakiem

Zamiast więc wydawać pieniądze na nietrafione podarunki, warto postawić na starannie przygotowane kosze prezentowe. Pod tym względem zdecydowanie wyróżnia się oferta produktów z serii Kosze ze Smakiem, które zawsze stanowią unikalny i elegancki zestaw upominkowy.

Czym wyróżniają się Kosze ze Smakiem?

Chociaż obecnie wiele firm oferuje kosze prezentowe, bardzo często zawierają one niezwiązane ze sobą produkty, które mogą nie spełnić oczekiwań obdarowanej osoby. Lepiej więc wyeliminować takie ryzyko i postawić na starannie przygotowane kosze, które dostępne są w przeróżnych wariantach.

Można więc łatwo znaleźć idealny prezent niezależnie od okazji oraz budżetu. Bez względu na to, jaki kosz prezentowy się zamówi, z pewnością będzie wypełniony wysokiej jakości produktami.

Jak wybrać odpowiedni kosz prezentowy?

W celu ułatwienia sobie znalezienia prezentu dla bliskiej osoby warto zacząć od określenia trzech rzeczy: okazji, preferencji obdarowanego (o ile oczywiście są znane) oraz budżetu.

Dzięki temu można od razu przejść na stronę sklepu, Kosze ze Smakiem i przejść do odpowiedniej kategorii oraz posortować produkty według ceny. Dzięki temu nie trzeba tracić czasu na przeglądanie całej oferty, tylko można od razu skupić się na zestawach przygotowanych z myślą o takich okazjach jak dzień taty, walentynki, imieniny lub emerytura.

W celu ułatwienia klientom zakupów kosze zostały podzielone również na kategorie typu mama, lekarz, prawnik, chrzestny, mężczyzna czy nawet szefowa lub obcokrajowiec. To wszystko sprawia, że w ciągu zaledwie kilku minut można złożyć zamówienie na kosz, który na pewno okaże się trafionym prezentem.

Polecane zestawy koszy na prezent

Polecane zestawy gotowych koszy prezentowych to między innymi:

  • kosz Armando (bez alkoholu, ale z pysznymi przekąskami i smacznymi napojami),
  • kosz Teo (specjalny zestaw wypełniony smakołykami, który idealnie nadaje się na prezent dla dziadka),
  • kosz Jack (najlepszy wybór dla fanów whisky),
  • kosz Red (elegancki prezent z wysokiej jakości przekąskami oraz starannie dobranym winem).

Zalety oferty Koszy ze Smakiem

Jeżeli jednak pojawiłyby się jakieś trudności ze znalezieniem idealnego kosza na prezent, zawsze warto skorzystać ze specjalnej usługi, jaką jest Gift Concierge. Pozwala ona na telefoniczne zamówienie spersonalizowanego kosza prezentowego.

Niezależnie od wyboru, wszyscy klienci otrzymują gwarancję szybkiej dostawy oraz bezterminowych zwrotów, dzięki czemu w przypadku nietrafionego prezentu będzie można łatwo wymienić go na inny. W przypadku zamówień na kwotę przekraczającą 299 złotych można dodatkowo skorzystać z bezpłatnej dostawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 4 =