Kiedy warto kupić szorowarkę jednotarczową?

Szorowarki jednotarczowe są nowoczesnymi oraz wydajnymi maszynami służącymi do mycia podłóg. Charakteryzują się solidnym oraz przemyślanym wykonaniem, które ułatwia pracę. Szorowarka jednotarczowa poradzi sobie bez trudu z myciem posadzek twardych czy wykładzin dywanowych. Poznaj szorowarki jednotarczowe i odkryj ich rozliczne możliwości.

Szorowarka jednotarczowa:

  • Dowiedz się, czym jest szorowarka jednotarczowa
  • Odkryj mocne strony szorowarek jednotarczowych
  • Poznaj miejsca, w których szczególnie sprawdzi się szorowarka jednotarczowa

Czym jest szorowarka jednotarczowa?

Szorowarka jednotarczowa to nowoczesny sprzęt do mycia podłóg. Nadają się do czyszczenia powierzchni płaskich szczególnie w niedużych pomieszczeniach. To sprytne urządzenie poradzi sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami, których ręczne usunięcie byłoby albo czasochłonne, albo wręcz niemożliwe. Twarde lub wykładzinowe posadzki mogą odzyskać swój dawny blask bez potrzeby ogromnych inwestycji.

Jeśli zastanawiasz się, jakiej marki urządzenie warto zakupić, to dobrym pomysłem okaże się szorowarka jednotarczowa Numatic. Szorowarka jednotarczowa Numatic to sprzęty godne polecenia. Doskonale radzą sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami, a silniki tych maszyn są na tyle wytrzymałe, że działają bezawaryjnie przez wiele lat. Ponadto, mogą też pracować bez trudu przez wiele godzin.

Szorowarki jednotarczowe – poznaj ich zalety

Szorowarki jednotarczowe to maszyny, które odznaczają się bardzo prostą obsługą. Pod względem mechanizmu pracy przypominają nawet klasycznego mopa. Ich sporym atutem jest to, że są poręczne oraz lekkie. Dzięki temu okażą się przydatne również w niewielkich pomieszczeniach, w których manewrowanie dużym sprzętem byłoby bardzo trudne.

Szorowarki jednotarczowe wyposażone są w szczotki, które wykonują ruch o prędkości od 120 do 150 obrotów na minutę. Taka prędkość pozwala bez problemu doczyścić powierzchnię o nawet mocnym stopniu zabrudzenia. Automat tego typu nie zbiera jednak brudnej wody z posadzki – należy zrobić to ręcznie lub przy użyciu odkurzacza przystosowanego do pracy na mokro.

W jakich przestrzeniach sprawdzą się szorowarki jednotarczowe?

Szorowarki jednotarczowe będą przydatne do sprzątania niewielkich pomieszczeń. Zaletą urządzenia jest kompaktowa budowa, ale oznacza to również, że lepszym rozwiązaniem będzie użycie tych maszyn w mniej rozległych przestrzeniach. Z ich pomocą bez trudu doczyścisz podłogę w obiektach handlowych (np. galerie handlowe), obiektach noclegowych (hotele, hostele, apartamentowce), niedużych biurach, siedzibach różnych instytucji czy też niewielkiego rozmiaru obiektach przemysłowych.

Co istotne, szorowarki jednotarczowe mogą występować w wielu rozmiarach. Szeroka gama urządzeń dostępnych na rynku sprawia, że do każdego rodzaju przestrzeni można znaleźć urządzenie idealne. Niektóre urządzenia wyposażone są dodatkowo w automatyczny system, który dopasowuje liczbę obrotów na minutę do tego, z jakim rodzajem zabrudzeń ma do czynienia. To natomiast sprawia, że maszyna jest nie tylko skuteczna i uniwersalna, ale i daje możliwość personalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 5 =