Jakie dystrybutory wody warto wybrać do biura?

Zapewnij swoim pracownikom w biurze dostęp do czystej i smacznej wody. W jaki sposób? Zamiast kupować wodę butelkowaną, zainwestuj w dystrybutory wody, które przynoszą wiele korzyści. Jakich? Sprawdź, już teraz, dlaczego opłaca Ci się inwestować w dystrybutory do wody i jakie modele szczególnie warto zakupić do swojego domu lub firmy.

Dlaczego opłaca się kupić dystrybutor wody?

Koniec z pamiętaniem o dostawach wody butelkowanej. Dzięki temu, że dystrybutory wody filtrują i dopasowują wodę z kranu do Twoich potrzeb, masz pewność, że w Twojej firmie już nigdy nie zabraknie wody.

Poza tym samo montowanie wielkich butli z wodą dla wielu osób było bardzo niekomfortowe, dlatego też o tym również możesz zapomnieć. Każdy dystrybutor został w taki sposób zaprojektowany, że pobiera wodę prosto z rur, a jego obsługa jest bardzo intuicyjna.

Nie można pominąć również faktu związanego z tym, że stawianie na dystrybutory, zamiast na butelkowaną wodę sprawia, że przy okazji dbasz też o środowisko naturalne. W końcu przyczyniasz się w ten sposób do tego, aby na ziemi zalegała mniejsza liczba plastiku, co przecież jest bardzo ważne.

Na co zwracać uwagę, podczas kupowania dystrybutorów wody?

Przejdźmy jednak do konkretów, czyli do tego, jaki powinien być wart wyboru dystrybutor wody. Najlepiej, aby wybrać urządzenie, które będzie w stanie dostarczyć różnego rodzaju wodę. W ofercie większości firm można znaleźć modele, oferujące możliwość uzyskania wersji gazowanej lub też niegazowanej. Do tego wszystkiego praktyczne są dystrybutory wody, zapewniające schłodzony płyn lub też podgrzany, z którego będzie można przygotować sobie herbatę. Jak widzisz, taki dystrybutor może nawet zastąpić tradycyjne czajniki.

Duże znacznie ma oczywiście jakość samej wody. Koniecznie zdecyduj się na produkt, gwarantujący filtrowanie wody. Na rynku dostępne są już urządzenia nie tylko z pojedynczym filtrem, ale wręcz z poczwórnym. Wtedy zyskujesz pewność, że zapewniasz pracowników najwyższą jakość. Możesz też pójść jeszcze o kilka kroków dalej i zdecydować się na urządzenia, posiadające wbudowane lampy UV. To pozwoli skutecznie wyeliminować wszystkie drobnoustroje i mikroby. W zamian zyskasz krystalicznie czystą i naprawdę smaczną wodę.

Zastanów się, gdzie ustawisz dystrybutory, np. na korytarzu, w pokoju socjalnym czy w sekretariacie. Do tego dopasuj rodzaj i wielkość urządzenia. Do wyboru masz kompaktowe modele, które można postawić na szafce i nie będą zajmowały dużo miejsca lub też dystrybutory wolnostojące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście + osiemnaście =