Kolekcja mebli Limbo od Szynaka Meble – czym się wyróżnia?

Dowiedz się, czym wyróżnia się unikatowa kolekcja mebli Limbo od Szynaka Meble, i dlaczego oferowane przez nich rozwiązania mogą być doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie styl, komfort i ergonomiczne rozwiązania!

Kolekcja mebli Limbo do każdej aranżacji wnętrz

Kolekcja mebli Limbo od przodującej firmy Szynaka Meble to doskonałe rozwiązanie dla każdego typu wnętrz, począwszy od biur, mieszkań po przestrzenie publiczne. Znajdziecie u nich m.in.:

  • lustro, półkę i szafkę RTV przyścienną,
  • stolik okolicznościowy wolnostojący,
  • komody i witryny z półkami i szufladami.

Główną ideą przyświecającą projektowi tej kolekcji mebli z podświetleniem było osiągnięcie spójności technologicznej pod kątem konstrukcji. Dzięki temu powstało wyposażenie całkowicie elastyczne i dopasowujące się do potrzeb użytkowników.

Kolekcja mebli Limbo – jakie są cechy charakterystyczne?

Kolekcja mebli Limbo to po prostu synonim lekkości i naturalności w czystej postaci. Dostępne produkty mogą doskonale wpasować się w każde pomieszczenie, niezależnie od stylu, w jakim zostało urządzone. I to bez względu na to, czy wnętrze zostało zaaranżowane w klimacie minimalistycznym, jak skandynawskim, czy surowym, jak loftowym. A wszystko, dlatego, że design tej kolekcji mebli wyróżnia się…

Meble Szynaka. Kolekcje z litego drewna

Kolekcja mebli Limbo od Szynaka Meble w całości została wykonana z litego drewna dębowego, przez co jest niezwykle wytrzymała. Raz połączone elementy trudno jest rozdzielić, nawet jeśli próbujemy to zrobić celowo. Co więcej, seria Limbo charakteryzuje się odpornością na odkształcenia, ugięcia i pękanie. A w połączeniu z olejowanym wykończeniem powierzchni w kolorze Dąb Artisan utrzymuje nieskazitelny wygląd przez długie lata. Przykładowo, stolik okolicznościowy o wymiarach 100x50x60 cm Limbo 41 to jeden z najbardziej solidnych wyborów, łączący trwałość z estetyką. Można śmiało go używać na co dzień, nawet w bardzo intensywny sposób. Nie straszne mu zatem będą zabrudzenia i uderzenia wynikające z odkładania naczyń, czy też zachlapania spowodowane rozlanymi napojami.

Meble Szynaka. Kolekcje z uchwytami i nogami z litej stali

Akcesoria meblowe, takie jak uchwyty, są kluczowym elementem wpływającym na funkcjonalność oraz wygląd wyposażenia salonu. Szczególnie te wykonane z litej stali w ciemnych odcieniach, mogą nie tylko dodać elegancji wybranym rozwiązaniom, ale również zapewnić trwałość i długowieczność ich użytkowania. Na przykład, Szafka RTV 1-drzwiowa z 1 szufladą i z oświetleniem w standardzie posiada w ramach swojej konstrukcji metalowe uchwyty w kolorze Czarny Mat. Te w połączeniu z nóżkami z litej stali o tej samej barwie i wykończeniu pozwalają efektownie wydobyć piękno prostych, stylowych mebli od Szynaka Meble z kolekcji Limbo. Co więcej, dzięki wytrzymałym metalowym nogom, komoda utrzyma maksymalny udźwig do 30 kg, zapewniając bezpieczne przechowywanie obrusów czy ozdób. Zatem tutaj przeciążenia czy jakiekolwiek uszkodzenia mogą być Wam obce!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 16 =